PIERWSZA WIZYTA

Wymagane jest umówienie wizyty przed stawieniem się w Gabinecie Ortosteo Terapia Holsityczna

Prosimy o rezerwowanie wizyt poprzez internetowy formularz kontaktowy medfile znanylekarz lub telefonicznie

Nasze podejście do każdego z pacjentów jest indywidualne, podczas pierwszej wizyty terapeutycznej po zapoznaniu się z sytuacją kliniczną pacjenta, ustalana jest forma prowadzenia terapii, która może ulec modyfikacjom na kolejnych wizytach. Dlatego cennik naszego gabinetu nie jest zróżnicowany pod względem prowadzonej terapii, lecz czasu jej trwania. Standardowo wizyta w gabinecie trwa około 60 minut, niezależnie od formy prowadzonej terapii.

Jak się zapisać ?

  1. Kliknij w przycisk umów wizytę | rejestracja online
  2. Wybierz specjalistę 
  3. Przygotuj numer PESEL i umów wizytę

W przypadku braku terminów istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową i w momencie, gdy pojawią się nowe terminy osoba z listy rezerwowej zostanie o tym automatycznie powiadomiona.

Co powinieneś wiedzieć ?

Na pierwszej wizycie prowadzona jest konsultacja oraz diagnostyka w celu zapoznania się z problemem. Podczas jej trwania przeprowadza się wywiad oraz zapoznanie z historią problemu (wyniki badań, badania obrazowe itp.). Następnie prowadzone jest badanie fizykalne, diagnostyka funkcjonalna i manualna. Na podstawie zebranych informacjach specjalista ustala indywidualny plan terapii. W przypadku niespecyficznego obrazu pacjenta może zostać on poproszony o wykonanie specjalistycznych badań. 

Jak się przygotować ?

  • Weź ze sobą komfortowy strój i obuwie sportowe/zmienne
  • Jeśli masz to zabierz ze sobą wyniki badań, badań obrazowych związanych z wizytą
  • Jeśli biegasz weź obuwie, którego używasz